Asus | W5000 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | EN | Grey | 460 g
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0430-BKM1S0
- Saadavus: 5
-
44€
Asus | W5000 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | EN | Grey | 460 g
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross depth master carton | 210 mm |
| Gross height (mm) | 212 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 457 mm |
| Gross width master carton | 545 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kerimine | Optical |
| Keyboard colour | Grey |
| Klaviatuuri kaal | 460 g |
| Klaviatuuri paigutus | EN |
| Net weight | 0.75 kg |
| Net weight master carton | 4.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | W5000 |
| Skrolli tüüp | Optical |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.37 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Grey |
| Traadita ühendus | Mouse: USB |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8 and up |
| Valgustus | No |
| Vastuvõtja tüüp | RF 2.4GHz |
| Volume (m3) | 0.048442 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Windows-klahvid | 13 dedicated hotkey for you to quick access to Windows functions |
Sildid: asus w5000 keyboard and mouse set wireless mouse included en grey 460 g, 90xb0430-bkm1s0, asus, klaviatuurid






